Агов! Увійдіть або зареєструйтесь нарешті!
УкрБаш
То вася така штука…
цікавинки
завантаження…
8083
| + 250
| 21.12.2008
Одеса. Знайома сьогодні купила телефон Samsung G600, притому він був передостанній в магазині. Прийшла додому, почала налаштовувати, ну все як завжди (перед цим вона втопила такий самий). Налаштувала, ніби як має бути, зателефонувала додому, до мами. Під час розмови, вона зрозуміла що щось не те, маму чула віддалено. Те саме було і з музикою, було зрозуміло - динамік телефона працює ненормально. Ну, отже, збирається вона в магазин, приходить і заявляє продавцю, що телефон неробочий. Продавець-консультант його покрутив в руках, розібрав, подзвонив з нього в сусідній магазин і переконався, що дійсно, телефон дефектний. Ну, продавець запропонував відвідати сервісний центр в іншому кінці міста, на що вона відреагувала заперечливо. Тоді вона сказала: "Міняйте мені телефон або віддавайте мені гроші", але в магазині вже таких не було і він відправив її в інший магазин мережі.
Приходить, отже, вона в інший магазин, але там їй сказали, що останній такий телефон вже продали в такому-то магазині, на що вона відповіла: "Я знаю, це я його купила". Тоді продавець попросив телефон, подивився і почав сміятися. Далі був приблизно такий діалог:
Він: так все нормально.
Вона: тобто, як нормально, він не працює!!!
Він: Ви не ображайтесь на того продавця, він ще недосвідчений, працює лише тиждень. Ги-ги-ги. Ви не пробували зняти захисну плівку з екрану, вона покриває і динамік також.
Вона: Можна присісти.
Він: Звичайно.
І всі разом Ги-ги-ги...
цитата опублікована (14.01.2009 03:20)
категорія:
запропонувати категорію: